Обмінюйтесь електронними документами з контрагентами із
1С:Підприємство та BAS

— модуль електронного документообігу (ЕДО) в 1С:Підприємство і BAS, дозволяє обмінюватися юридично значимими електронними документами з користувачами програм FlyDoc, M.E.Doc, СОТА, FREDO через сервер обміну електронними документами ПТАХ або за допомогою посилання на документ у пошті чи у інших месенджерах

Працює в системах 1С:Підприємство та BAS

Обмін будь-якими документами з контрагентами

Реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування в ДПС

50 вихідних документів в місяць БЕЗКОШТОВНО та БЕЗЛІМІТ на отримання докуменів

Унікальні можливості FlyDoc

 

Обмінюйтесь електронними документами з допомогою FlyDoc

Обмінюйтесь документами з користувачами через сервер обміну електронними документами ПТАХ. Платформа ПТАХ забезпечує єдиний стандарт обміну, перевірки, захисту та транспортування юридично значущих документів, підписаних ЕЦП будь-яких АЦСК.

Відправляйте документи через посилання

Завдяки функції «Відправити посилання на документ» ваші контрагенти зможуть переглядати та підписувати документи навіть не маючи жодної програми ЕДО для обміну електронними документами.

Розробники модуля FlyDoc

Компанія СОФТКОМ є членом Всеукраїнської громадської організації «Спілка автоматізаторів бізнесу» (САБ), має багаторічний успішний досвід розробки, впровадження та супроводу систем автоматизації обліку і управління на платформах 1С:Підприємство та BAS.
Компанія LINKOS group є розробником платформи ПТАХ, яка об’єднує всіх учасників електронного документообігу (ЕДО) та забезпечує єдиний стандарт обміну, перевірки, захисту і доставки юридично значущих документів, підписаних електронним цифровим підписом (ЕЦП), розробником систем електронного документообігу та електронної звітності M.E.Doc, СОТА.

Використовують FlyDoc

«ПроСемінар» Основним напрямком діяльності компанії «ПроСемінар» є проведення семінарів для підвищення кваліфікації різних фахівців: бухгалтерів, юристів, керівників підприємств.