Select Page

На сьогоднішній день компанія СПЕЦТЕХ-АГРО – основний постачальник запчастин для підприємств кар’єрної, гірничодобувної та будівельної промисловостей, а також аграрного сектору в Україні.

Купуючи модуль електронного документообміну Flydoc в першу чергу, ми планували оптимізувати свою роботу та скоротити час, який витрачається на розсилку документів поштою.

Ми тривалий час шукали програму, дуже багато переглянули варіантів, в результаті зупинилися на модулі Flydoc, тому що це єдине рішення, яке дозволяє всі дії здійснювати саме в 1С:Підприємство. Тобто не потрібно відкривати інші програми або здійснювати безліч проміжних дій. Відправляти документи, підписувати, бачити статус документа, вносити коригування і отримувати їх можна прямо з нашої 1С:Підприємство. Крім того, що це зручно, це ще в кілька разів прискорює нашу роботу. І, звичайно, приємно усвідомлювати те, що друкуючи менше документів ми зберігаємо такі красиві ліси України.

Для впровадження модуля ми вибрали компанію СОФТКОМ. Чому дуже раді, так як команда фахівців швидко і професійно впоралися з поставленим завданням, провели навчання, і я приступила до роботи в модулі в той же день.

Бовкун Лариса
Главний бухгалтерТОВ “СПЕЦТЕХ-АГРО”